Image

ÇUKUROVA KAYMAKAMLIĞI

Çukurova, Adana ilinin bir ilçesidir. Modern bir yerleşim bölgesidir ve şehir kuzeye doğru genişledikçe son 30 yılda ortaya çıkmıştır. Çukurova Kaymakamlığı, tüm kamu kurumları arasındaki ilişkileri koordine eden yerel otoritedir. İlçemizdeki her türlü eğitim faaliyetiyle doğrudan ilişkili olan Milli Eğitim Eğitim Müdürlüğü. Tarım Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü vb. Kaymakamlığımızın bünyesi içerisindedir.
Web sitesi: http://www.cukurova.gov.tr/
 
 
Image

APLOAD

APLOAD, şu anda Değerlendirme ve Sosyal Planlama (ESP) ile Peyzaj Mimarlığı (LA) alanlarında hizmet veren iki ana bağımsız bölüme sahip Portekizli çift taraflı bir şirkettir. ESP Bölümü Eğitimde Yenilikçilik, Projelerin Değerlendirilmesi, Proje Tasarımı ve Yenilikçilik, Sosyal Araştırmalar ve Çalışmalar ile Mesleki Eğitim ve Öğretim (MEÖ) dalları altında hizmet vermektedir.
Web sitesi: http://www.apload.pt
 
 
 
Image

UPORTO / CIIE

UPORTO, 31.309 öğrencisi ile Portekiz'in en büyük yüksek öğretim ve araştırma kurumlarından biridir. 14 Fakülte, 1 İşletme Okulu ve 60 araştırma merkezi bulunmaktadır. CIIE'de yürütülen araştırma, 'eşitlik, sosyal uyum ve aktif vatandaşlık' için Avrupa Birliği ve Avrupa Konseyi'nin hedefleri doğrultusunda eğitim, sosyal eşitsizlik ve dışlamalar ile ilgili boyutlara vurgu yapan eğitim konularını içermektedir. Sürdürülebilir ve kapsayıcı büyüme için 'Avrupa 2020' hedefleri doğrultusunda çalışmaktadır.
Web sitesi: https://www.fpce.up.pt/ciie/
 
 
 
 
Image

TERRAS DENTRO

Terras Dentro 1991 yılında Alcáçovas / Alentejo'da kuruldu. Dernek, kar amacı gütmeyen bir Kamu Hizmet Kurumudur; Kalkınma için STK; Çevre STK'ları; Portekiz Mesleki Eğitim Sistemi ve Özel Sosyal Dayanışma Kurumu tarafından tanınan bir Mesleki Eğitim Kurumudur.Genel misyonu, bölgeleri sürdürülebilir bir perspektifte geliştirmek, yenilik yapmak, nitelendirmek ve korumaktır.
Web sitesi: http://terrasdentro.pt
 
 
 
 
 
Image

CETEM

Murcia Bölgesi Mobilya ve Ahşap Teknik Araştırma ve Eğitim Merkezi (CETEM), İspanya'nın en önemli mobilya kümelerinden birinin yoğunlaştığı Yecla merkezli özel kar amacı gütmeyen bir dernektir. CETEM'in temel amacı, ahşap, mobilya ve ilgili sektörlerdeki şirketlerin geliştirilmesi, sürekli iyileştirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla teknolojik ve yenilikçi alanda hizmet ve projelerin yanı sıra araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürütmek ve teşvik etmektir.
Web sitesi: http://www.cetem.es/
 
 
 
 
 
Image

ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI

Çukurova Üniversitesi, Seyhan baraj gölünün doğu kıyısında 20000 dekarlık güzel bir arazide yer almaktadır. Üniversite, Türkiye'nin en iyi 5 üniversitesinde ve dünyanın 500 üniversitesinde yer almaktadır. 2100 öğretim elemanı 55.000 öğrenciye eğitim vermektedir. Beyazevler Kampüsü'nde bulunan Adana Yükseköğretim Meslek Yüksekokulu, ülkede ihtiyaç duyulan branşlarda iyi eğitimli ve yetenekli personeli yetiştirmeyi; mühendis ve teknisyenler arasındaki ara insan gücü ve profesyonel personel ihtiyacını karşılamak için, modern ve kaliteli eğitim vermektedir.
Web sitesi: https://www.cu.edu.tr/
 
 
 
 
 
 
Image

KNOW & CAN

2007 yılında Bulgaristan'ın Sofya şehrinde kurulan sivil toplum kuruluşudur. Yaygın ve gayri resmi eğitim ve öğretim alanında ulusal ve Avrupa projeleri, kariyer danışmanlığı, kişisel ve mesleki gelişim, yumuşak beceri eğitimleri, programlar, kurslar ve faaliyetler üzerine çalışır.
Web sitesi: https://knowandcan.com/
 
 
 
 
 
 
 
Image

BRAINLOG

BrainLog, Danimarka'nın Odense şehrinde (2016) kurulmuş ve Norveç'te de projeler geliştiren, kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. Güvenilir uluslararası ortaklardan oluşan bir ağ kurduk. Ekibimizin tamamı, uluslararası toplumsal projeler, istihdam, girişimcilik, eğitim, fiziksel aktivite, mesleki gelişim ve sosyal değişim getirme konusunda tutkulu gönüllü vizyonerlerden oluşmaktadır.
Web sitesi: http://brainlog-ngo.com/em.es/
 
 
 
 
 
 
 
 
Image

RIGAS PARDAUGAVAS PAMATSKOLA

Riga Pardaugava eski Ziepniekkalns bölgesinde bir şehir İlköğretim okuludur. Okulumuzda 6-16 yaş arası 480 öğrenci ve 50 öğretmen bulunmaktadır.Okul iki eğitim programı sunmaktadır. Bunlardan biri ulusal azınlıklar içindir. 2003 yılından bu yana duruş bozukluğu olan öğrenciler için de özel bir program tasarladık ve hayata geçirdik. Okul dezavantajlı bölgede yer alıyor - öğrencilerimizin ebeveynlerinin çoğu işsiz ya da başka bir ülkede çalışıyor.
Web sitesi: http://www.pdps.lv/